Sada Super FuelMAX + Pro-Long

SPOŘIČE PALIVA FUELMAX

Cena s DPH:1450.00 Kč
Doporučená cena:2499.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

 

 FUELMAX + PROLONG super lubricants

Při praktických zkouškách se projevila jako ideální kombinace: FUELMAX/PROLONG!

 FUELMAX  – unikátní výrobek, který prokazatelně maximalizuje účinnost paliv.

 PRO-LONG  – speciální mazivo, které netradiční, vysoce účinnou metodou snižuje tření, opotřebení a hlučnost motorů, převodovek atd.

 Touto kombinací dochází k dalšímu snížení spotřeby a zlepšení chodu motoru.

 

  FUELMAX + PRO-LONG OIL plus

 = dokonalejší spalování paliva

= snížení kouřivosti (emisí)

= rychlejší starty v zimním období

= snížení hlučnosti

= nárůst výkonu motoru

= vyhlazení průběhu křivky točivého momentu

= kultivovanější chod motoru

= dokonalá ochrana proti opotřebení a korozi

= prodloužená životnost motoru i katalyzátoru

= více najetých kilometrů

= menší spotřeba pohonných látek

  Použití:

Pro motory sportovních, osobních a nákladních automobilů. Nové i starší, čtyřdobé i dvoudobé, benzinové i dieselové  se vstřikováním nebo turbodmychadly.

Stabilní motory, centrály, agregáty, lodní motory, hydromotory, kompresory, sekačky, motorové pily, převodovky, diferenciál, hydraulika, obráběcí stroje a jiné.

 FUELMAX/SUPERFUELMAX

Vlastnosti

Všichni renomovaní výrobci pohonných hmot se snaží různými přísadami zušlechtit palivo tak, aby při jeho spalování docházelo k co možná největší účinnosti. V amerických laboratořích firmy International Research and Development byl odzkoušen a patentován zcela ojedinělý způsob úpravy paliva. Nejedná se o přidávání přísad do paliva, ale o dodatečnou úpravu paliva přímo v automobilu. Testy prováděné na motorech s takto upraveným palivem prokázaly, že výskyt jednotlivých nespálených částic(emisí) po instalaci Fuelmaxu se díky dokonalejšímu spalování snížil až o 30%. Zkouškou na brzdných válcích byl zároveň zjištěn nárůst výkonu a celkové vyhlazení průběhu křivky točivého momentu motoru. Tyto skutečnosti mají za následek klidnější a rovnoměrnější chod motoru, který ke své činnosti při zachování stejných parametrů potřebuje méně pohonných látek.

Snadná instalace bez použití nářadí.

sedm let záruka, záruka originálního výrobku

 PRO-LONG OIL plus

Vlastnosti

Je extrémní vysokotlaká mimořádně účinná přísada do oleje, která přímo působí na třecí plochy mazané olejem. Přísadu lze použít v kombinaci se všemi druhy minerálních i syntetických olejů, snižuje kontaminaci olejové náplně a prodlužuje její životnost. Nereaguje s mazacím olejem a jeho additivy, je plně filtrovatelná. Olej slouží pouze jako nosič pro rozptýlení na všechny třecí plochy. OIL plus nemění vlastnosti olejů!

Pro-long Oil plus je dokonalá ochrana proti opotřebení a korozi, maže, čistí, zvyšuje kompresi a výkon, snižuje spotřebu oleje a pohonných hmot, hlučnost, teplotu a výrazně usnadňuje studené starty při nízkých teplotách, působí dlouhodobě, umožňuje nouzové dojetí po ztrátě olejové náplně nebo chladící kapaliny.

Aplikace: 10% olejové náplně nahraďte přísadou PRO-LONG OIL Plus. Pro svůj dlouhodobý účinek nemusí být přidávána s každou výměnou oleje.

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Náhodné produkty

Naše cena:

Nosič SWING CROSS MAX

Naše cena: 5590.00 Kč